Cechy dobrego etui na telefon iPhone X

iphone-w-etui

Tuż po zakupie nowego iPhone X pierwszą myślą jest – jak lepiej zabezpieczyć ekran telefonu oraz plecki urządzenia. W pierwszym przypadku sięgniemy po markowe szkło hartowane, natomiast w drugim po dobrej jakości etui na iPhone X. No właśnie! Jak poznać dobre etui? Czym powinno się charakteryzować? Jakie walory dostarczać? W tym poradniku poznasz cechy dobrego etui na telefon!

Wykonanie

Podstawowy element oceny. Dobre etui na telefon będzie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Warto zwrócić uwagę na etui marki moVear, które jest nie tylko ręcznie wykonane, ale również cechuje się wysoką elegancją a przy tym oferuje dodatkową funkcjonalność, na przykład w postaci dodatkowych schowków na karty, czy też możliwość zamknięcia pokrywy etui na magnes. Etui na telefon iPhone X (tutaj znajdziesz dodatkowe informacje) stworzono z myślą o tym urządzeniu, idealnie dopasowane, posiada wycięcia na gniazda, jego ergonomia jest na najwyższym światowym poziomie.

Etui na telefon iPhone X

Kompatybilność ze szkłami hartowanymi

iphone-na-biurkuKolejny element wart omówienia. Wiele etui nawet tych dedykowanych nie jest przystosowanych do stosowania wraz ze szkłem hartowanym. Jak wiadomo zastosowanie szła wraz z etui znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Jeśli zamierzamy używać etui i szkła, warto przed zakupem upewnić się, że etui będzie współgrało ze szkłem, które chcemy zakupić. Z opisu produktów nie zawsze wynika kompatybilność, więc warto pytać bezpośrednio sprzedawcy.

Cena

Tanie niestety nie idzie w parze z jakością. Szczególnie jeśli chodzi o etui na iPhone X wykonane ze skóry. Warto zwrócić uwagę na jakość zastosowanej skóry oraz jej typ. Tańsze egzemplarze zwykle szybciej się wycierają, skóra również jest bardziej podatna na rozciąganie. Są to chyba dwa najpoważniejsze mankamenty tanich skórzanych etui na telefony. W przypadku etui silikonowych tutaj już jakość zastosowanych materiałów jest na podobnym poziomie, choć na rynku spotkamy się również z tanimi podróbkami, które zdradza najczęściej zapach. Niestety nie jesteśmy tego stwierdzić, patrząc na zdjęcie produktu – wszystkie mankamenty wyjdą dopiero po zakupie.

Dodatki

Dodatki to nie tylko dodatkowe kieszonki na karty, ale również gadżety w postaci zatrzasków, magnesów. W przypadku dodatkowych kieszonek do etui można włożyć dodatkowe elementy wzmacniające lub karty kredytowe, wizytówki – co kto lubi, wedle potrzeb. Z kolei magnes zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, chroni ekran przed zadrapaniami, wraz ze szkłem hartowanym to idealny duet!