otg usb w smartfonie

Czy można podłączyć pendrive do smartfona

Kilka dni temu jeden z użytkowników na Facebooku zadał ciekawe pytanie, mianowicie czy można podłączyć zwykły pendrive na USB do smartfona. Odpowiedzi był różne, nie da się, jest to niemożliwe, padały również informacje, które jednak umożliwiały podpięcie pendrive do smartfona, ale pod pewnymi warunkami.

iphone-w-etui

Cechy dobrego etui na telefon iPhone X

Tuż po zakupie nowego iPhone X pierwszą myślą jest – jak lepiej zabezpieczyć ekran telefonu oraz plecki urządzenia. W pierwszym przypadku sięgniemy po markowe szkło hartowane, natomiast w drugim po dobrej jakości etui na iPhone X. No właśnie! Jak poznać dobre etui? Czym powinno się charakteryzować? Jakie walory dostarczać? W tym poradniku poznasz cechy dobrego etui na telefon!

Smartfon marki Samsung

Szybka do smartfona – czy jest sens kupować

Inwestując wiele pieniędzy w smartfona oczekujemy, że będzie on już od nowości posiadał wystarczająco dobrą ochronę, aby skutecznie zminimalizować ryzyko uszkodzenia ekranu urządzenia. Współcześnie instalowane w telefonach szkła posiadają wysoką odporność na zarysowania, zadrapania i podstawową w zakresie minimalizowania skutków przypadkowych uderzeń w ekran urządzenia.